Про Ротаракт

Ротаракт клуби у світі - це міжнародна громадська організація, заснована Ротарі клубами, для молоді від 18 до 30 років. Основні напрямки діяльності - розвиток лідерських якостей, особистісний та професійний розвиток, соціальні та культурні проекти, міжнародна співпраця.

Та перш за все, клуб – це клуб! Це не організація, що відстоює якісь конкретні інтереси чи точку зору. Це не благодійна організація, що концентрує абсолютно всі свої зусилля на допомозі тим, хто не в змозі допомогти собі самому. Це не є всесвітня організація що керується із одного центру, кожен клуб є незалежним, зокрема фінансово. Це не програма обміну чи безкоштовні поїздки за кордон. Ну і звичайно ж, це не політична і не релігійна організація. Це просто група людей, друзів, які об’єднанні Ротарійським духом. Кожен Ротаракт клуб у світі не схожий на будь-який інший. Це просто активна молодь.

Вони проводять благодійні проекти, щоб допомогти знедоленим і зрозуміти потреби інших людей. Вони проводять міжнародні проекти, щоб розширити свої знання про світ і навчитися жити у сьогоднішньому глобальному суспільстві. Під час таких проектів кожен з членів Ротаракт клубу, що очолював проект, отримує корисний управлінський досвід. Також клуби мають звичай запрошувати відомих або просто успішних людей у ролі "гест-спікерів". Гості діляться досвідом і знанням у своїй галузі. Ну і звичайно, всі клуби активно і весело організовують своє дозвілля.

Передати дух організації словами не можливо. Кожен тут знайде цікаве для себе: хто веселе і корисне дозвілля, хто можливості розвитку та самореалізації, хто реальну підтримку для реалізації ідеї проекту, хто можливості подорожувати та пізнавати світ з Ротарактом... 
Потрібно просто прийти і спробувати.