Проекти

Фотовиставка "Розділивши мить"

опубліковано 21 бер. 2014 р., 04:02 Artem Nikitin   [ оновлено 21 бер. 2014 р., 04:58 ]

22 березня об 11-00 Ротаракт клуби Києва запрошують на розважальну програму в рамках проекту всеукраїнської фотовиставки.
ТРЦ DreamTown2, 1 поверх.

Фотовиставка організована Ротаракт клубами України, вже побувала в Івано-Франківську, Львові, Ужгороді, Тернополі, Рівному, Вінниці, Черкасах, Ялті, Кіровограді, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Полтаві. Наразі зупинилась в Києві:
16-23 березня - ТРЦ DreamTown2, 2 поверх (дитячий відділ),
24-30 березня - кнайп-клуб "Купідон", вул.Пушкінська, 13/5.Фотовиставка презентує один з напрямків діяльності громадської організації Ротаракт клуб - соціальні проекти, співпраця з дитячими будинками. А також метою фотовиставки є привернення уваги до реалій життя в дитячих будинках, інтернатах, до питання надання рівних можливостей дітям, толерантного ставлення, зокрема серед однолітків, а головне - до їхньої потреби в увазі.
Ротаракт клуб - міжнародна громадська організація для молоді віком 18-30 років, підтримувана всесвітнім рухом Ротарі клубів. Напрямками діяльності є соціальні проекти різноманітного спрямування (дитячі будинки, будинки для осіб літнього віку, екологічні проекти...), професійний та особистісний розвиток, міжнародна співпраця.

В розважальній програмі 22 березня - виступи дитячих колективів, майстер-класи для дітей, печиво та гарний настрій!

З нетерпінням чекаємо на Вас та Ваших друзів!Поїздка до дітей

опубліковано 14 лист. 2013 р., 03:17 Artem Nikitin

    
Насичений день був у неділю 10.11.13!
    Ми знайшли нових друзів - веселих і чесних дітей. Не так далеко, всього в 160 км від Києва, в     Чернігівській області. На жаль, у них дуже важкий стан. І мінімальне, що ми могли б їм дати (і вони дійсно цього заслуговують) нашу увагу, дружбу, любов.
    Ми грали разом, танцювали, малювали наші мрії, і писали листи Св.Миколаю.
    Велике спасибі людям, які відгукнулись на наше оголошення і допомогли зібрати одяг, взуття і іграшки!
    Ми безумовно плануємо відвідувати цих дітей в майбутньому знову і знову, організувати кілька майстер-класів для них, повчальні спектаклі. І якщо хтось вирішить приєднатися до нас - просто дайте нам знати. Ми та діти будемо дуже раді! :)


Ротарійське Коло

опубліковано 14 лист. 2013 р., 02:57 Artem Nikitin

Минулої суботи ми мали шанс взяти участь у Ротарійському колі.
Воно проходило в дуже автентичному місці - Національному Університеті "Києво-Могилянська академія".
    День почався із суботника, під час якого підремонтували деякі частини одного з корпусів, прибрали територію навколо, посіяли траву та поділили бардюр.
    Потім була цікава екскурсія історією університету та Подолу.
    Завершився день святкуванням успішної акції, 14-річчя Ротарі клубу Київ-Центр та 10-річчя нашого клубу.
В подарунок, Мар'яна Нагірняк під акомпанемент Максима Недобора виконала натхненні пісні. Настя Бунь зробила презентацію Всеукраїнської конференці Ротаракт клубів, яка відбудеться в Києві у лютому 2014.
 
Фотографії з зустрічі можна подивитись ТУТ.

В яблучко!

опубліковано 13 лист. 2013 р., 02:00 Artem Nikitin   [ оновлено 9 квіт. 2015 р., 01:39 ]

    В «ЯБЛУЧКО»!

    Цей рік для нашого клубу є особливим – ми поцілили просто в 10-ку, «в яблучко»! :) Ми святкуємо наш перший круглий ювілей!
Щоб зустріти 10-річчя ми вирішили зібратися членами клубу всіх часів і поколінь. У теплій і сімейній атмосфері ми згадували які були ці 10 років Київ-Центру. Все було дуже натхненно, особливо додавали наснаги розповіді чартерних членів клубу. Наприклад, Ліля Куліковська (Калина) на запитання: "Що для тебе Ротаракт?", сказала: «Ротаракт - це те, що зiгрiвае душу, творчо надихає й допомагае пам’ятати, що ти – Людина». Цікаво було послухати і саму історію створення, якою "наша мама", чартерний президент Юлія Курбака поділилася нижче. Прийшли привітати і наші «батьки» – Ротарі клуб Київ-Центр, які подарували нам мініатюрний проектор, що на наступному засіданні вже став незамінним членом нашої сім’ї. На святі ми дружньо розмальовували футболки, які залишилися в кожного, на пам'ять про цей день.

    Родзинкою зустрічі став майстер-клас відомого художника Любомира Мартинюка. Під час якого ми намалювали 3 шидеври. Один з яких подарували на день народження РАК з Голандії, інший прикрашає бібліотеку, в який ми збираємося. А третій буде лотом на аукціоні під час Всеукраїнської конференції у лютому, на яку вас дуже запрошуємо! Ми дуже хочемо відсвяткувати ювілей з усією Україною! Приїжджайте у лютому до Києва, чекаємо!

Анастасія Бунь
Ротаракт Клуб Київ-Центр

 З РОТАРАКТОМ ПО ЖИТТЮ
   
  
Так сталося, що Ротаракт почав мене переслідувати ще задовго до мого членства в ньому. 1 вересня 2000 року я прийшла на перший курс тоді ще факультету Іноземної філології Київського університету, перша пара проходила на профільній кафедрі французької філології, яка відрізнялася від інших сотнями різнокольорових вимпелів і прапорців зі спільною емблемою по центру – шестерня. Ми поцікавилисяу викладачки що то за вимпели, на що вона махнула рукою, відповівши, що це якесь там хобі завідуючого. Більше про це ми не запитували і вже звикли до цієї надзвичайної колекції вимпелів, як до своєрідного елементу декору приміщення.
    Після першого курсу під час літніх канікул я влаштувалася на тимчасову роботу в одній з приватних фірм мого рідного міста Черкаси. І уявіть моє здивування, коли і там я побачила колекцію схожих вимпелів. Виявилося, що директор фірми щойно заступив на посаду Президента місцевого Ротаріклубу, а через мій інтерес в мої робочі обов’язки увійшла підготовка засідань, а головне – переклад різних матеріалів про діяльність Ротарі Інтернешнл. Отак і відбулося моє знайомство з Ротарі.
    І ось вже 1 вересня 2001 року я відшукала завідуючого своєї кафедри Георгія Крючкова із запитанням чи є Ротаракт в Києві і як туди потрапити. Виявилося, що він – Чартерний Президент Ротарі Клубу Київ-Центр, і вони вже давно планували створити в себе Ротаракт. Ось так я очолила ініціативну групу, однак офіційне створення Клубу відбулося аж через 2 роки, оскільки документи декілька разів губилися то в польській частині Дистрикту, то вже в самому РІ.
    Ця історична подія сталася 1 жовтня 2003 року – на сцені театру «Колесо» 18 молодих людей стали першими членами Ротаракт-Клубу Київ-Центр, отримавши заповідні значки. Чартерний склад клубу був створений зі студентів Київського університету Шевченка, переважно з активістів студентського самоврядування. Вже пізніше ми почали розширюватися представниками інших ВУЗів, зокрема КПІ та Могилянки, а згодом до нас долучалися вже не студенти, а працююча молодь.
    Хоча ми одразу досить активно почали розбудовувати Клуб, все-одно якось дуже переживалося чи справимося. Визнання до нас прийшло вже в перший рік діяльності – на Дистриктальній конференції у Лодзі ми сталим кращим клубом Дистрикту у 2003/4 році. Київ-Центр став першим українським клубом, який дістав цю нагороду, оскільки в ті часи українські клуби вважалися об’єктивно слабшими від польських. А далі щороку ми долали все нові рубікони і отримували визнання вже на міжнародній арені. За 10 років ми неодноразово визнавалися кращим клубом України чи Дистрикту, вигравали конкурси на кращі проекти Дистрикту і Європи. До речі, наш Клуб єдиний в Європі, який двічі брав найвищу Європейську ротарактівську нагороду (Best EuropeanService Project) у 2005 і 2011 (?) роках, крім того декілька разів ми посідали друге і третє місця. З Київ-Центру вийшли два ДРР і Віце-ДРР, три представники України в Європейській Асоціації Ротаракт Клубів (ERIC); вже майже 10 років поспіль наші члени входять до Дистриктальної комісії; наш Клуб курує найбільший всеукраїнський проектUkrainian Trip з 2006 року.

    За 10 років стажу найважчим для мене є пояснити новачкам що таке Ротаракт. Не тому що я не знаю що це, а тому що людині яка вперше прийшла на засідання важко пояснити, що тепер її сутність зміниться – Клуб стане способом життям і мислення; основним захопленням;  джерелом незабутнього досвіду і персонального росту; сім’єю і колом близьких друзів по всьому світі; а головне – можливістю робити добро і допомагати людям!
Юлія Курбака
Чартер-Президент Ротаракт Клубу Київ-Центр

УкрТріп 2013

опубліковано 3 вер. 2013 р., 03:06 Artem Nikitin   [ оновлено 3 вер. 2013 р., 03:12 ]

    
    Наприкінці червня відбувся наш щорічний улюблений проект “Ukrainian Trip”. Цього року до нас завітали чудові ротарактівці з Польщі, Росії, Лівану, Німеччини, Болгарії та Нідерландів. Протягом 10 днів вони мандрували найцікавішими куточками нашої надзвичайної країни, завітали у Львів, Одесу, Харків, Рівне, Тернопіль, Полтаву, Черкаси та Київ. За цей час їм вдалося познайомитися зі стародавньою та сучасною історією України, поринути у наше сьогодення та почути про минуле..              
    Мандруючи Україною, наші друзі поринули в побут українців та розповіли про свої країни, відбувся обмін найпоширенішими фразами кожної мови, навчилися звичаям та обрядам один одного, було зроблено купу фотографій та знялося багато кумедного відео. Звичайно не обійшлося без гучних вечірок, запальних танців та чарівних пісень. 


    Кожен, хто приймав участь у цьому проекті здобув щирих друзів, безліч веселих історій, незчисленну кількість незабутніх вражень та дорогоцінний досвід. Незабутня подорож лишила багато теплих почуттів у серці кожного.

     Ми були щасливі провести час у колі роторактівців та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі у майбутньому.

Олеся Нікітіна

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета


Казкова подорож до Києва

опубліковано 4 черв. 2013 р., 03:14 Artem Nikitin   [ оновлено 13 лист. 2013 р., 01:46 користувачем Artem Nikitin ]

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета
Нові веселі знайомства… Незабутні враження… Щирі дитячі посмішки…Сонячний та привітний Київ…

Так можна коротко змалювати казковий вікенд, організований Ротаракт Клубом Київ-Центр 25-26 травня для вихованців Тернопільського навчально-реабілітаційного центру. Це був справжній марафон емоцій: веселі історії та пісні під гітару, кіно в IMAX та екскурсія в планетарій, прогулянка на кораблі та свято сім’ї. 
    А найціннішим є те, що залишилося в душі після знайомства з п’ятьма надзвичайно сильними, відкритими, позитивними і талановитими дітками. Саме вони зробили цю подорож казковою: їхні відкритті серця та палаючі очі…
 

LibRary project

опубліковано 16 трав. 2013 р., 01:32 Artem Nikitin   [ оновлено 16 трав. 2013 р., 01:46 користувачем Artem Nikitin ]

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета
Books into the hands, knowledge into the heads

Aim of a project: collect high-quality used college text books for Ukrainian students which                                    they could not afford.

Everyone will agree that there is a straight correlation between education and the way how society uses its potential. Ukraine can be proud of its active young generation with a lot of perspectives that lives and studies here and wants to help other people and wants to change the world for the better.

However because of some circumstances (maybe historical ones) there are very limited resources of foreign language books in students’ libraries. And we all understand that without literature and science world’s achievements it is very difficult to receive high quality, valuable education that will let unite our forces with world community. Unfortunately most of those books are not translated into our native language.

But we are glad that Ukrainian students are looking for opportunities to learn, to get as more as they can. And we would love to create necessary conditions for them.

That’s why RAC Kyiv-Centre initiated new international project the aim of which is to collect high-quality used college text books for Ukrainian students which they could not afford. We hope for your club’s support in this project. For that you can collect good-quality used college text books from universities in your home towns (the old editions are also desirable very much). These books can relate to any sphere of studying (classical Science, Philology, Economics, Sociology…in other words, any sphere), preferred language – English. Then, we will kindly ask you to send these books to us.

Collected books will be placed in American Library, National University of Kyiv-Mohyla Academy, where the corner of Rotaract will be created as well, so our movement will be promoted again and again. It is the best possible allocation because:
1) location is in the center of Kyiv;
2) easy access for everyone (free access for students of Kyiv-Mohyla Academy, and only “$1 per year” for other students);
3) open-space library (free access to books, no pre-ordering is required);
4) comfortable studying zone with free wi-fi.

Contact person – Sergii Nedobor
Serg.naukma@gmail.com
+38 050 414 6568
http://www.rotaract.kiev.ua/


Тиждень Ротаракту

опубліковано 27 бер. 2013 р., 03:46 Artem Nikitin   [ оновлено 27 бер. 2013 р., 04:08 ]

    
    Тиждень Ротаракту офіційно закінчився, і ми хотіли б поділитися нашим досвідом святкування! У неділю Ротаракт клуби Києва організовали
R-флеш-моб у центрі міста. RAC Київ,  RAC Київ-Центр і RAC Київ-Сіті привернули увагу багатьох людей і потенційних членів клубу :) Це було здорово бачити ротарійців з Києво-Центру і ротарактовців з Вінниці! Разом у нас було дивовижне святкування 45-річчя нашого улюбленого Ротаракт!
 Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета

Благодійний Календар 2013

опубліковано 5 лют. 2013 р., 01:32 Artem Nikitin   [ оновлено 25 лист. 2013 р., 07:34 ]

    
Ви все ще думаєте, що можуть існувати перешкоди на шляху до мрії? Дітки з обмеженими фізичними здібностями з центру «Шанс», Біла Церква щиро вірять, що це лише стереотипи. І вони щиро хочуть, щоб ми разом зламали ці стереотипи для нас і для них. Їхня мрія – грати у футбол. Для її досягнення вони намалювали чудові малюночки для календарів. Ми пропонуємо Вам придбати такий календар, в який діти вклали свою мрію, частинку себе.

1 календар = 100 грн. Всі зібрані кошти підуть на облаштування крос функціонального майданчика для гри у футбол на інвалідних візках.
1 календар = 12 яскравих та життєрадісних дитячих малюнків.
1 календар = неординарний спосіб спланувати нові проекти, нові ідеї, нові досягнення.
1 календар = крок до наближення мрії дітей.

          

Контактна особа - Артем Нікітін
e-mail: nikitin.artem@gmail.com
Ротаракт клуб Київ-ЦентрБлагодійний кошик 2012

опубліковано 23 січ. 2013 р., 01:50 Artem Nikitin   [ оновлено 23 січ. 2013 р., 03:23 користувачем Artem Nikitin ]

    
    Ось і зустріли ми Новий рік, радісно відсвяткували Різдвяні свята - 
час зимового відпочинку, затишку, родинного тепла та посмішок. У більшості з нас заздалегідь були плани щодо того, чим пригостити свої родини та друзів, однак, на жаль, в Києві є ті, кому нема з чого вибирати святкове меню. Ті, хто перебуває за межею бідності, часто не можуть собі дозволити накрити бодай щось на свій стіл, але кожен з нас прагне відчути Новорічні свята та вірить у дива.

    Напередодні Нового року, 15 та 22 грудня Ротаракт клуби Київ-Центр та Kyiv-Multinational намагалися створити диво та подарувати малозабезпеченим родинам справжнє свято. Уже традиційно, третій рік поспіль було організовано проект "Благодійний кошик" для допомоги малозабезпеченим сім'ям міста. В рамках проекту ми об'єднали зусилля з відвідувачами супермаркетів Новус і за принципом "зайвої покупки" зібрали 41 пакунок їжі та продовольчих товарів та передали їх із святковими привітання 41-й родині міста Київ. Таким чином сподіваємось, що в домівках цих родин панувало свято, був радісний настрій та звучав дзвінкий сміх.

    Варто також зазначити, що проект "Благодійний кошик" завдяки ініціативі та зусиллям Ротаракт клубів з інших міст успішно продовжує бути всеукраїнським. 

    Ми дякуємо мережі супермаркетів Новус, без підтримки яких проект не був би таким успішним. А також щиро дякуємо усім добрим людям, які долучилися до акції, які не бояться провити найкращі якості людини та які подарували частинку свята та надію на краще тим, хто цього справді потребує! 

    Не біймося творити добро, і разом ми змінимо світ на краще!
Мар’яна Нагірняк

1-10 of 30