Проекти‎ > ‎

Поїздка до дитячого будинку

опубліковано 17 січ. 2013 р., 07:30 Artem Nikitin   [ оновлено 17 січ. 2013 р., 08:02 користувачем Artem Nikitin ]
    
Ми вважаємо, що свято доречне завжди і ніколи не зарано розпочати новорічні веселощі, тому цього року щорічне відвідування дитячого будинку-інтернату ми здійснили трошки раніше, ніж Святий Миколай завітав до України.

    Отже одного засніженого вікенду , а саме 8-9 грудня, наша дружня команда Ротаракт клубу Київ-Центр разом з Ротаракт клубом Вінниця відправилися в щорічну подорож до наших друзів з дитячого будинку-інтернату в с.Іванів Вінницької області. Незважаючи на непривітні погодні умови, радість та щирі вітання дітей зробили ці вихідні дні неймовірно позитивними.

    Цього разу, крім подарунків, емоцій, обіймів та дружніх розмов, ми вирішили внести трошки корисної інформації в наше відвідування, спробувати на деякий час перенести дітей у різні куточки світу. Ми намагалися разом здійснити віртуальну подорож деякими країнами Світу, розповісти основні відомості про країну, найцікавіші факти про реальність та особливості існування людей за межами України.

    Ця інформація може бути першим зернятком, закладеним у майбутні мрії дітлахів. Ми старались донести дітям, що Світ є безмежним настільки, наскільки безмежними є їх мрії. Всі були задіяні у цікавих та насичених оповідях про найцікавіші країни Європи, дітям представилася нагода попрацювати в команді та розповісти своїм друзям про відомості, який вони дізналися від нас. 

    А щоб закріпити здобуті знання ми подарували дуже цікаві настільні ігри про країни Європи.
    По традиції, діткам було запропоновано намалювати гарні малюнки про різні країни та написати твори про те, як вони собі уявляють їх майбутні подорожі. А ми оберемо найкращі роботи та запросимо 10 переможців подорожувати навесні до Києва.
    Але основним привидом для щастя були карнавальні костюми. Ми знайшли та подарували неймовірно гарні костюми звірят та казкових героїв. Тому чекаємо на дивовижні вистави наступного року.

    А ввечері на нас чекав теплий приємний вечір в колі ротарактівських друзів.

Дякуємо дітям за щире тепло та любов, за все те, що цінніше за гроші!

Олеся Нікітіна    
 


Comments