Проекти - Блог

Проект «Свідомий тест»

опубліковано 2 бер. 2010 р., 07:17 Artem Nikitin

«Свідомий тест»

Це стосується кожного!

 

29 березня 2010 року о 19.00 у Road-66 розпочнеться концерт за участі українських зірок та молодих виконавців на підтримку проекту «Свідомий тест», ініційованого Ротаракт Клубом «Київ-Центр». До участі у концерті запрошені гурти «Мама Я радіо», «Fragile».

 

Метою проекту є:

·         привернути увагу суспільства, зокрема, молоді (студентів, випускників навчальних закладів та молодих спеціалістів) до проблеми поширення ВІЛ-СНІДу в Україні;

·         змінити ставлення до даної проблеми громадськості в цілому та кожної людини особисто;

·         привернути увагу суспільства до необхідності тестування на ВІЛ;

·         спонукати якнайбільшу кількість людей зробити тест.

 

В рамках проекту проводиться опитування щодо поінформованості респондентів про проблему існування СНІДу в Україні, причини проходження чи не проходження тесту на ВІЛ та місця, де можна пройти такий тест - http://www.surveymonkey.com/s/3VNWJJ9.

 

Ініціативу Ротаракт Клубу «Київ-Центр» підтримали український відділ ООН, телеканал MTV,                  компанія AIDS Alliance та студентська рада міста Києва, Дмитро Шеребей (організатор руху ЛЖВ).                    

 Список наших партнерів постійно поповнюється.

Запрошуємо і Вас не стояти осторонь і підтримати цю благородну справу!

Укр Тріп 2010 стартував

опубліковано 23 лют. 2010 р., 15:29 Artem Nikitin   [ оновлено 28 лют. 2010 р., 05:13 ]

Більше інформації на сайті Укр Тріпу 2010 www.ukrtrip.info.

Як ми зустріли Санту на Майдані

опубліковано 3 січ. 2010 р., 20:35 Artem Nikitin   [ оновлено 2 бер. 2010 р., 05:59 ]

Ласкавого зимового вечора сам справжнісінький Санта Клаус із Лапландії запросив нас на зустріч. Домовилися зустрітися на Майдані Незалежності в суботу 20 грудня. Ротарактівці - народ гостинний, тож ми запросили багато людей, щоби всі погуляли і остаточно усвідомили наближення новорічних свят.

Врешті-решт всі зібралися на Майдані, приїхав і сам Санта і засліпив присутніх білосніжними вусами і бородою. Персонально подякувавши членам клубу за допомогу створення ажіотажу свята (в чому ви особисто можете переконатися, адже у нас є справжнісінька грамота від нього), він приступив до виконання новорічних обов"язків. Була запалена головна ялинка країни, були розваги, жарти, веселощі і насамкінець величезний довжелезний святковий феєрверк.

Святкування Дня Подяки 27 Листопада

опубліковано 3 січ. 2010 р., 20:23 Artem Nikitin   [ оновлено 3 січ. 2010 р., 20:45 ]

День подяки.

Традиційно четвертий Четвер листопада в США святкують День подяки. Це національне свято для жителів США та Канади. Свою історію починає з 1621 року, коли перші переселенці з Британії вирішили провести день подяки Господу, за гарний врожай, який допоміг їм вижити. На це свято також було запрошено корінне населення – індіанці, які і навчили британців вирощувати нові рослинні культури, в нових кліматичних умовах.

Ротарі Клуб Малтінешнл вдруге проводить це свято в Києві, на яке запрошують як членів Клубу, так і друзів. Серед запрошених друзів був і наш Ротаракт Клуб.

Свято відбувалося за всіма традиціями. В меню були страви приготовлені з продуктів привезених з за океану. В першу чергу – це індичка з журавлинним соусом, страви з картоплі та овочей, пиріг з тикви і багато іншого.

Серед гостей була проведене лотерея з призами, а весь вечір нас розважали музиканти.

Тож за традицією, від імені Клубу, в цей день хочемо подякувати всім організаторам, всім гостям свята, а також всім гостям нашого Клубу які допомагають нам.

Дякуємо Вам.

Вихованці дитячого будинку потрапили на концерт Ассії Ахат

опубліковано 3 січ. 2010 р., 20:19 Artem Nikitin   [ оновлено 3 січ. 2010 р., 20:45 ]

12 жовтня ми провели цікавий і дуже захоплюючий проект. Відома українська співачка Ассія Ахат запросила 25 діток з дитячого будинку "Горобинка", що на Київщині, відвідати її сольний концерт у Палаці Україна. Приємною несподіванкою було те, що дітки змогли не тільки стати гостями, але й безпосередньо прийняти участь у захоплюючому дійстві і виконали зі співачкою фінальну пісню. Крім того, дитячому будинку Ассія подарувала великий музичний центр та солодощі! Ми переконані, що з нашою допомогою зірки шоу-бізнесу та просто небайдужі люди зможуть дарувати діткам приємні, незабутні враження та
посмішки!

Участь у виставці "Світ казок очима українських та фінських дітей"

опубліковано 3 січ. 2010 р., 20:18 Artem Nikitin   [ оновлено 3 січ. 2010 р., 20:45 ]

Участь у виставці творчих робіт дітей-учасників Міжнародного конкурсу дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей"

09 жовтня 2008 засідання нашого Клубу було виїзним – ми відвідали в Київському академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва виставку художніх робіт фінських та українських діточок.

У рамках акції відбулася Виставка творчих робіт дітей-учасників Міжнародного конкурсу дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей" та урочисте підбиття підсумків Міжнародного конкурсу дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей" разом із нагородженням переможців та учасників акції, виступи дитячих колективів. На церемонії нагородження були присутні діти-учасники конкурсу, керівники художніх колективів, представники дипломатичного корпусу, київської адміністрації, бізнес-структур.

Відвідувачі виставки брали участь у безкоштовних майстер-класах із вивчення традиційних фінських прикладних мистецтв, навчалися фінських пісень, дитячих ігор та забавок.

Також бажаючі зробити благодійний внесок в рамках акції з допомоги новонародженим діточкам (оскільки отримані кошти будуть перераховані українським неурядовим організаціям, які працюють у галузі охорони здоров'я новонароджених) мали право купити один із виставкових експонатів, наданих дітьми України та Фінляндії.

Наш Клуб прийнявши колективне рішення також купив одну картину :). На виставці були також представлені й інші чудові витвори діточок, і кожен за символічну ціну міг придбати для себе невеличкий оригінальний сувенір.

Захід всім присутнім членам Клубу дуже сподобався і ми вирішили підтримувати цих талановитих діток у їхніх майбутніх проектах і заходах.


********
Додаткова інформація. Міжнародний конкурс дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей".

Конкурс було організовано в кінці минулого року за ініціативи Посольства Фінляндії та Київської художньої школи "Маленький Принц". За умовами конкурсу українські діти малювали героїв фінських казок, фінські діти зображали українські казки. Через дитячу уяву, звертаючись до глибинних основ культури, цей проект має на меті зблизити дві країни — Фінляндію та Україну. Всього сто обдарованих діточок віком від трьох до шести років та старше взяли участь у конкурсі на кращий малюнок. Із 6 по 16 травня 2008 року виставка дитячих робіт із України відбулась у місті Олу (Фінляндія). Із 26 по 30 травня 2008 року виставка українських малюнків перебувала в столиці Фінляндії — Гельсінкі. У вересні цього року малюнки фінських дітей експонувались в Одесі. І ось, у жовтні художні роботи фінських та українських діточок (усього 100 екземплярів) прибули до Києва, де відбудеться підбиття підсумків конкурсу.

1-6 of 6