Проекти‎ > ‎

Health as a gift – Здоров'я в подарунок

опубліковано 31 серп. 2011 р., 07:42 Artem Nikitin

    27 серпня відбулося офіційне відкриття медичного пункту в селі Бесідка Ставищенського району Київської області, обладнаного завдяки зусиллям Ротаракт клубів «Київ-Центр» (Україна) та «Геттінген (Німеччина)».
     Цей день став незабутнім для звичайного українського села, адже його жителі отримали надзвичайний дарунок – здоров’я. Переобладнання медичного пункту мало неабияке значення для місцевих жителів, які дотепер мусили долати близько тридцяти кілометрів для отримання будь-якої медичної допомоги.
    Відтепер, завдяки зусиллям Ротаракт клубів «Київ-Центр» та «Геттінген», Ротарі клубу «Київ-Центр» та Павлу Кашкадамову, жителям Бесідки та навколишніх сіл стало доступне сучасне медичне обладнання, для придбання якого було зібрано понад сто тисяч гривень. За словами Наталії Стоянович, керівника проекту, ідея обладнати саме цей медпункт була невипадковою. Ротаракт Клуб «Київ-Центр», маючи значний досвід роботи з дитячими будинками по Україні прийшов до висновку, що загальний стан таких закладів в країні є задовільним. Саме тому було вирішено спрямувати свої зусилля у сферу, яка потребує більш нагальної допомоги – сільські лікарні.
    Зустрівшись із адміністрацією у с. Бесідка та оглянувши місцевий медпункт, одразу стає зрозумілим, що кваліфікований медичний персонал практично не має змоги допомогти своїм пацієнтам через відсутність необхідного обладнання.
    На обладнання медичного пункту були потрібні суттєві ресурси, тому кошти на проект збирали як в Україні, так і за кордоном. До цієї доброї справи також долучилися українські спортсмени Василь Вірастюк, Денис Силантьєв, Анна Безсонова, В’ячеслав Узелков та Наталя Добринська. Задля цього вони вперше в житті стали за діджейський пульт на благодійній вечірці «Зірки спорту за пультом», котра викликала неабиякий інтерес у місцевої публіки та ЗМІ. Схожий проект було зроблено у місті Геттінген, де за пультом себе пробували професори місцевих університетів. Саме завдяки такій акції в Німеччині було зібрано більшу частину коштів на фінансування проекту.
    Для задоволення потреб медичного центру було придбано найновіше обладнання, серед якого стоматологічний кабінет, глікометр, кардіограф, кварцовий апарат, інгалятор та багато іншого. На відкриття медичного пункту у Бесідці приїхали не тільки жителі Києва, а й гості з США, Данії, Москви, Мінську та Харкова. Тож тепер понад п’ять тисяч жителів села Бесідка та навколишніх сіл можуть подбати про себе, адже вони отримали найнеобхідніший із подарунків – здоров’я.

    Клуб «Геттінген» в травні 2011 року за один вечір в одному місті в 6 різних нічних клубах організував дискотеку, діджеями на якій були 24 професори з місцевого університету. Це одна з найвідоміших подій в місті. Квитки на цю дискотеку купили понад 2000 людей. Всі зібрані гроші були передані для закупівлі медичного обладнання для Бесідки.

    Подібні дискотеки Ротаракт робить щорічно, починаючи з 2007 року. Так виглядають німецькі професори, коли вони перевтілюються в діджеїв. 
    
В березні 2011 року Ротаракт Клуб «Київ-Центр» разом з чемпіоном світу з плавання – Денисом Сілантьєвим та його фондом організували вечірку в одному з нічних Клубів Києва. Діджеями на цій вечірці були зірки спорту: боксер В’ячеслав Узелков, легкоатлетка Наталія Добрринська, гімнастка Ганна Безсонова та плавець Денис Сілантьєв. Ведучим вечора був найсильніший чоловік світу – Василь Вірастюк!








    Цю вечірку відвідало близько 200 людей. Всі зібрані кошти пішли на закупку медичного обладнання для Бесідки.

Також цей проект підтримали:

  • Ротарі Клуб "Київ-Цетр"
  • Ротарі Клуб "Київ Малтінешнл"
  • Ротарієць Павло Кашкадамов
  • Ротаракт Клуби "Мінськ-Сіті", "Москва-Схід", "Київ Малтінешнл" та "Харків"

Дякуємо всім за підтримку та допомогу! Сподіваємось це медичне обладнання буде служити Всім на користь та людям на радість!

  Фотографії з місця подій можна побачити на нашій сторінці у Facebook: http://www.facebook.com/rotaract.kyiv.centre

Comments