Всесвітній Тиждень Ротаракту у 2010 році – Перший Глобальний Проект Ротаракт Клубів України

      Всеукраїнський Проект для Ротаракт Клубів – це чудова можливість відчути на собі усю глобальність нашого руху, поділитись досвідом проведення різноманітних акцій та долучитись до співпраці з іншими Ротаракт Клубами. На Всеукраїнській Конференції Ротаракт Клубів у Черкасах 21 лютого 2010 року пройшов Воркшоп, метою якого було визначитись з тематикою ротарактівського проекту. Напевне, плани щодо спільного проекту вже давно були в наших думках, тому відчути ініціативність та завзятість усіх присутніх було дуже легко!

 

      Отож наш Глобальний Всеукраїнський Ротарактівський Проект буде присвячений Всесвітньому тижню Ротаракту, що відбудеться з 8 по 14 березня 2010 року. Варто зазначити, що на даний момент вже 8 Клубів виявили бажання приєднатись до його організації (а це більше половини, список відкритий - приєднуйтесь!!!). Ми вирішили популяризувати Ротаракт: розробити єдину презентації для ВНЗ, підготувати стандартні роздаткові матеріали, цікаву атрибутику та провести фотовиставку Ротаракт Клубів. Таким чином разом ми підготуємо все необхідне для того, щоб Ротаракт Клуб став ще більш відомим у наших містах.

 

      Чекайте вже подробиці щодо реалізації Проекту та приєднуйтесь до Нашого експерименту! Давайте відсвяткуємо Наше Свято – Всесвітній Тиждень Ротаракту - разом!

Comments