Участь у виставці "Світ казок очима українських та фінських дітей"

опубліковано 3 січ. 2010 р., 20:18 Artem Nikitin   [ оновлено 3 січ. 2010 р., 20:45 ]
Участь у виставці творчих робіт дітей-учасників Міжнародного конкурсу дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей"

09 жовтня 2008 засідання нашого Клубу було виїзним – ми відвідали в Київському академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва виставку художніх робіт фінських та українських діточок.

У рамках акції відбулася Виставка творчих робіт дітей-учасників Міжнародного конкурсу дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей" та урочисте підбиття підсумків Міжнародного конкурсу дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей" разом із нагородженням переможців та учасників акції, виступи дитячих колективів. На церемонії нагородження були присутні діти-учасники конкурсу, керівники художніх колективів, представники дипломатичного корпусу, київської адміністрації, бізнес-структур.

Відвідувачі виставки брали участь у безкоштовних майстер-класах із вивчення традиційних фінських прикладних мистецтв, навчалися фінських пісень, дитячих ігор та забавок.

Також бажаючі зробити благодійний внесок в рамках акції з допомоги новонародженим діточкам (оскільки отримані кошти будуть перераховані українським неурядовим організаціям, які працюють у галузі охорони здоров'я новонароджених) мали право купити один із виставкових експонатів, наданих дітьми України та Фінляндії.

Наш Клуб прийнявши колективне рішення також купив одну картину :). На виставці були також представлені й інші чудові витвори діточок, і кожен за символічну ціну міг придбати для себе невеличкий оригінальний сувенір.

Захід всім присутнім членам Клубу дуже сподобався і ми вирішили підтримувати цих талановитих діток у їхніх майбутніх проектах і заходах.


********
Додаткова інформація. Міжнародний конкурс дитячого малюнка "Світ казок очима українських та фінських дітей".

Конкурс було організовано в кінці минулого року за ініціативи Посольства Фінляндії та Київської художньої школи "Маленький Принц". За умовами конкурсу українські діти малювали героїв фінських казок, фінські діти зображали українські казки. Через дитячу уяву, звертаючись до глибинних основ культури, цей проект має на меті зблизити дві країни — Фінляндію та Україну. Всього сто обдарованих діточок віком від трьох до шести років та старше взяли участь у конкурсі на кращий малюнок. Із 6 по 16 травня 2008 року виставка дитячих робіт із України відбулась у місті Олу (Фінляндія). Із 26 по 30 травня 2008 року виставка українських малюнків перебувала в столиці Фінляндії — Гельсінкі. У вересні цього року малюнки фінських дітей експонувались в Одесі. І ось, у жовтні художні роботи фінських та українських діточок (усього 100 екземплярів) прибули до Києва, де відбудеться підбиття підсумків конкурсу.