Проекти‎ > ‎

Засідання Клубу відвідала відома актриса та неодинарна особистість

опубліковано 28 лют. 2010 р., 04:55 Artem Nikitin   [ оновлено 22 січ. 2011 р., 11:56 ]

"Стукайте i вам вiдчинять,

але не виламуйте дверi"

(Ірма Вітовська)

15 жовтня на засідання Ротаракт Клубу «Київ-Центр» завітала пані Вітовська. Вона розповіла про своє життя, уподобання та навчання, згадала студентські роки та гастролі, а також висловила свій погляд на  різні сфери нашого життя, зокрема, на сучасний стан театрів України, екологічні проблеми та аспекти роботи з дітьми. Пані Ірма відповіла на потік питань, які ставили члени та гості Клубу та швидко заволоділа увагою та повагою присутніх.


Актриса впевнена у собі та у відповідності обраній професії. Вона вже більше 10 років працює у «Молодіжному театрі», при цьому знаходить час для озвучування мультфільмів, для зйомок фільмів та для участі у благодійних справах. Зокрема, останній напрямок знаходить відображення у щотижневих зайняттях із дітьми театральною справою, це її активна позиція у боротьбі проти забруднення навколишнього середовища, проти невихованості та байдужості суспільства.

На засіданні Ірма Вітовська висловила кілька власних ідей щодо боротьби із брудом у столиці, які викликали у присутніх хвилю захопливого обговорення та стали пропозиціями до застосування їх у одному із основних напрямків роботи нашого Клубу – екологічному проекті.

Цікава зустріч закінчилася дружнім фото та захопливим плануванням наступних зустрічей для продовження роботи над ідеями, які мають стати реалізованими завдяки спільним зусиллям та активній позиції учасників.

Comments