Проекти‎ > ‎

Всеукраїнська Конференція Клубів Ротаракт 2009

опубліковано 3 січ. 2010 р., 20:36 Artem Nikitin
14-15 лютого 2009, Дніпропетровськ
Організатор - Ротаракт Дніпропетровськ

Шановні ротарактівці,

Поздоровляємо Вас з Новим 2009 Роком та Різдвом Христови!. Бажаємо нових креативних ідей, натхнення у наших добрих справах, порозуміння, добра та любов!. Нехай Бог Вам допомагає!

Поспішаємо повідомити, що Всеукраїнська Конференція Ротаракту 2009 року буде проходити саме в м. Дніпропетровську 14-15 лютого. Зверніть увагу на дату проведення….Так, саме 14 лютого в День Всіх Закоханих, тому наша конференція буде проходити під егідою амурчиків, які будуть цілити в незакоханих та дарувати подарунки закоханим. Розкривайте свої серця, наповнюйте їх теплом і любов’ю і приїжджайте до нас. Ми Вас чекаємо, любі ротарактівці, з усіх куточків України та світу з найтеплішими привітаннями.

Зараз ми прикладаємо якомога більше зусиль, щоб Вам з нами разом було цікаво і комфортно. Наша активна підготовка дає результати, тому вже зараз хочу Вас повідомити, що остаточні данні щодо грошового внеску на участь в конференції Ви отримаєте 17 січня. Всі банківські фінансові операцій можна буде проводити вже з 19 січня і по 5 лютого. В цей час також, бажано дати інформацію, щодо дня та часу прибуття в наш оазис кохання.

Дуже чекаємо зустрічі,
З повагою та любов’ю 
Ротаракт Дніпропетровськ

Александрова Анна,
президент Ротаракт Дніпропетровськ,