Проекти‎ > ‎

Свідомий тест 3

опубліковано 6 груд. 2011 р., 05:24 Artem Nikitin   [ оновлено 7 груд. 2011 р., 05:26 ]
                  
2 грудня 2011р.
  у Бучанській загальноосвітній школі №3 Ротаракт клуб «Київ-Центр» провів до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ-СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня, інформаційну дискотеку.

          Такий формат проектів на тему АНТИ-СНІДу, а саме дискотеки для молоді на Київщині, вже став традиційним для Ротаракт кулбу «Київ-Центр». Вперше проект «Свідомий ТЕСТ» було організовано у березні 2010 року у пабі «Роут-66»

       Наприкінці 2010 року РТК «Київ-Центр» успішно завершив другий етап проекту, провівши у Будинку культури селища Коцюбинське дискотеку, а також тематичні конкурси для місцевої молоді.

Цього року аудиторією ротарактівців стали учні старших класів однієї з шкіл в м. Буча, що на Київщині. Метою проекту було поінформувати підлітків про проблему ВІЛ-СНІД в Україні.

Протягом вечора молодь розважалась, танцювала та отримувала позитивні враження від організованої членами клубу «Київ-Центр» дискотеки, брали участь у тематичних конкурсах, де за правильні відповіді отримували подарунки та призи, дивилися інформативний фільм від MTV «Обійми мене».

Проект пройшов в дружній та приємній атмосфері, учасники були відкриті до спілкування та дуже активні. Організатори були приємно вражені їх бажанням дізнатися більше про ВІЛ-СНІД, а учні та вчителібули дуже вдячні, за влаштоване для них свято і радо запрошували до себе в гості з іншими цікавими та пізнавальними заходами. РТК «Київ-Центр» вже має декілька креативних ідей і впевнені, що у найближчому майбутньому втілить їх у життя!

Віце-Президент РТК «Київ-Центр»

Анастасія Бунь

Посилання на інші джерела:

http://www.kotsubynske.com.ua/
Comments