Проекти‎ > ‎

УкрТріп 2013

опубліковано 3 вер. 2013 р., 03:06 Artem Nikitin   [ оновлено 3 вер. 2013 р., 03:12 ]
    
    Наприкінці червня відбувся наш щорічний улюблений проект “Ukrainian Trip”. Цього року до нас завітали чудові ротарактівці з Польщі, Росії, Лівану, Німеччини, Болгарії та Нідерландів. Протягом 10 днів вони мандрували найцікавішими куточками нашої надзвичайної країни, завітали у Львів, Одесу, Харків, Рівне, Тернопіль, Полтаву, Черкаси та Київ. За цей час їм вдалося познайомитися зі стародавньою та сучасною історією України, поринути у наше сьогодення та почути про минуле..              
    Мандруючи Україною, наші друзі поринули в побут українців та розповіли про свої країни, відбувся обмін найпоширенішими фразами кожної мови, навчилися звичаям та обрядам один одного, було зроблено купу фотографій та знялося багато кумедного відео. Звичайно не обійшлося без гучних вечірок, запальних танців та чарівних пісень. 


    Кожен, хто приймав участь у цьому проекті здобув щирих друзів, безліч веселих історій, незчисленну кількість незабутніх вражень та дорогоцінний досвід. Незабутня подорож лишила багато теплих почуттів у серці кожного.

     Ми були щасливі провести час у колі роторактівців та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі у майбутньому.

Олеся Нікітіна

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета


Comments