Проекти‎ > ‎

Ротарі Клуб «Київ-Центр» відсвяткував своє 10-річчя

опубліковано 28 лют. 2010 р., 04:47 Artem Nikitin   [ оновлено 28 лют. 2010 р., 05:02 ]

 Святкування ювілею Ротарі Клубу «Київ-Центр» почалося 23 жовтня у п’яницю. Зустрівши іногородніх гостей іменинники у театрі «Колесо» влаштували святковий захід та святкову вечерю.

Наступного дня всіх бажаючих було запрошено на екскурсію до загадково неперевершеного Трипілля, де всі почули цікаву розповідь про чарівні місця, про історичні факти та мали змогу покуштувати страви з національної кухні.

Далі був ще один сюрприз – відвідування Палацу школяра, де спеціально до річниці народження Київ-Центру діти підготували концерт, який подарував всім багато гарних вражень.

Ввечері у суботу відбувся найочікуваніший захід – святковий банкет. Безліч оригінальних та приємних побажань від гостей з різних куточків України почули члени Клубу-іменинника, багато теплих слів зігріли душу, зокрема побажання гості із Ротарі Клубу із золотоверхої Москви.

Чарівна ведуча пані Галина створила відповідний святковий настрій вечірки. Під час заходу був проведений аукціон, зібрані кошти з якого підуть на купівлю спеціальної лампи для новонароджених, яких так не вистачає у міських лікарнях, зокрема для лікарні Солом’янського району.

Аукціон пройшов надзвичайно активно завдяки ведучим  із нашого Клубу та завдяки цінними та оригінальним лотам. Дуже великою популярністю користувалися унікальні роботи з глини пані Мєшкової, неперевершене фото, зроблене пані Лукач, дружиною одного із членів Ротарі-клубу, та оригінальні товари магазину унікальних товарів для домашнього затишку chafershop.

            Лоторею проводила діюча Президент Клубу-іменинника Лариса Шуліко. Насиченість заходу позитивними емоціями, щирими побажаннями, гарним музичним супроводом, запальними танцями та веселим настроєм іменинників та гостей надовго запам’ятається всім присутнім!

Comments