Проекти‎ > ‎

Intracity Meeting 2

опубліковано 28 лист. 2011 р., 03:56 Artem Nikitin   [ оновлено 29 лист. 2011 р., 01:48 ]
            
27 листопада 2011
 року в Києві за ініціативи всіх київських Ротаракт клубів відбулася вже традиційна подія – Rotaract Intracity Meeting №2 – дружня зустріч ротарактівців Києва. Над організацією зустрічі працювали всі 4 клуби міста в рівній мірі: «Київ», «Київ-Центр», «Київ-Малтінешнл» та«Київ-Сіті». Приємно, що в гостях були і представники Ротарі клубів «Київ-Центр» та «Київ Малтінешнл». І звичайно ж, почесними гостями були віце-DRR – Анжела Фролова та офіцер з Ротаракту в Україні – Ірина Кебадзе.
            Під час зустрічі в затишній атмосфері та в колі друзів кожен Ротаракт клуб представив свою діяльність за останній рік. Але головною особливістю зустрічі було обрати 1 спільний проект, який втілили б в життя спільно всі клуби Києва.  

      Отже, найцікавішою, на думку публіки, стала пропозиція РАК “Київ Мальтінешнл” - Animal Shelter. Ідея проекту полягає в тому, щоб популяризувати в суспільстві думку про те, що собачки із притулків заслуговують на домашній затишок, людську увагу та турботу . Ми всі разом збиратимемо певну суму коштів та закупимо необхідні речі для цих притулків: їжу, нашийники, рушники, мисочки... І з усіма цими подарунками всі разом завітаємо в гості до них, до найкращих друзів людини. Ідея проекту дуже цікава і актуальна в Україні. Дякуємо “Київ Мальтінешнл” за проект і чекаємо з нетерпінням на реалізацію!
        Фотографії можна знайти за наступним лінком.


Comments