Проекти‎ > ‎

Фотовиставка "Розділивши мить"

опубліковано 21 бер. 2014 р., 04:02 Artem Nikitin   [ оновлено 21 бер. 2014 р., 04:58 ]
22 березня об 11-00 Ротаракт клуби Києва запрошують на розважальну програму в рамках проекту всеукраїнської фотовиставки.
ТРЦ DreamTown2, 1 поверх.

Фотовиставка організована Ротаракт клубами України, вже побувала в Івано-Франківську, Львові, Ужгороді, Тернополі, Рівному, Вінниці, Черкасах, Ялті, Кіровограді, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Полтаві. Наразі зупинилась в Києві:
16-23 березня - ТРЦ DreamTown2, 2 поверх (дитячий відділ),
24-30 березня - кнайп-клуб "Купідон", вул.Пушкінська, 13/5.Фотовиставка презентує один з напрямків діяльності громадської організації Ротаракт клуб - соціальні проекти, співпраця з дитячими будинками. А також метою фотовиставки є привернення уваги до реалій життя в дитячих будинках, інтернатах, до питання надання рівних можливостей дітям, толерантного ставлення, зокрема серед однолітків, а головне - до їхньої потреби в увазі.
Ротаракт клуб - міжнародна громадська організація для молоді віком 18-30 років, підтримувана всесвітнім рухом Ротарі клубів. Напрямками діяльності є соціальні проекти різноманітного спрямування (дитячі будинки, будинки для осіб літнього віку, екологічні проекти...), професійний та особистісний розвиток, міжнародна співпраця.

В розважальній програмі 22 березня - виступи дитячих колективів, майстер-класи для дітей, печиво та гарний настрій!

З нетерпінням чекаємо на Вас та Ваших друзів!Comments