Проекти‎ > ‎

День Св.Миколая в дитячому будинку с.Іванів

опубліковано 22 груд. 2011 р., 05:42 Artem Nikitin   [ оновлено 22 груд. 2011 р., 05:44 ]
    Ура! Ура! Ура!!! Ось ми й цього року організували один із найяскравіших, найвеселіших, найприємніших проектів, в якому не треба чекати, щоб відчути реакцію, відповідь. Напередодні Дня Св. Миколая, 17 грудня Ротаракт клуб Київ-Центр разом з Ротаракт клубом Вінниця знову завітали до дитячого будинку-інтернату в с.Іванів Вінницької області. Зустрічі з нетерпінням чекали не лише ми, але й дітки. Дуже довго спеціально до зустрічі з нами вони готували виставу, зі святковими ялинками, сріблястим сніжком, кумедними сніговиками, веселою дітворою, а також відьмами, чортами, ну і звичайно ж із ангеликами та Святим Миколаєм. Після вистави у всіх нас в душах запанував по-справжньому святковий настрій.

        Ми зі свого боку теж підготували виставу. Буратіно, Червона Шапочка, Білосніжка із Зайчиком та Білочкою, Вінні Пух із П’ятачком, Чебурашка, Сова, Мавпочка і веселий Папужка обстоювали дотримання здорового способу життя, сперечаючись постійно із Базіліо, Алісою, Карабасом, Вовком та Бабою Ягою. Вони розказували, до чого може призвести пристрасть до алкоголю, до паління, до наркотиків. Пояснювали, що для того, щоб гарно почуватись, потрібно займатися фізкультурою, загартовуватися, збалансовано харчуватись, важливий повноцінний сон, гарне ставитися до людей навколо, потрібно частіше посміхатися і просто позитивно мислити. І щоб було легше і цікавіше діткам займатися спортом, в подарунок їм ми привезли спортивне спорядження: м’ячі, набір для бадмінтону, дартс тощо.

        Ротарактівці з Вінниці теж підготували виставу, в якій в казковій атмосфері мешканці чарівного лісу переконували дітей дотримуватися чистоти в лісі, любити природу, цінувати те, що вона нам дає, в тому числі і своє здоров’я.

        Ну і звичайно ж на завершення – гучна та весела вечірка! А зі старшими дітьми ми в цей час порозмовляли про доросле життя, про становлення себе як особистості, позиціонування себе в суспільстві, про статеве дозрівання та безпечне статеве життя.

        Стомлені, але сповнені приємними емоціями, ми дуже раді були провести вечір з друзями із Вінниці. І дуже вдячні їм за теплий прийом та затишну атмосферу!

Мар’яна Нагірняк

Президент 2011/12Comments