Проекти‎ > ‎

Чартер РТК Клубу Черкаси-Смайл

опубліковано 3 січ. 2010 р., 20:20 Artem Nikitin
25-26 жовтня відбувся чартер Ротаракт Клубу Черакси-Смайл. Наш Клуб не став винятком і приїхав до Черкас привітати усміхнених новонароджених :)

Усі Ротаракт Клуби України були запрошені розділити радість цієї події з "усміхненими". Купа емоцій, купа подарунків, купа посмішок...

Святкування - було супер.

Насправді, хлопці та дівчата з Черкас працюють вже більше двох років. І от, нарешті, сталась подія, на яку вони давно чекали.

Святкування відкриття Клубу співпало з п'ятиріччям Ротарі Клубу Черкаси-Центр, що є спонсоруючим Клубом наших новачків. Тож гості-ротарактівці мали змогу долучитися також до свята ротарійців.

Привітати Черкаси приїхали майже всі Клуби України. Також серед поважних гостей був губернатор нашого дистрикту.
Спочатку була офіційна частина: філармонія, концерт, звіт Ротарі про свою діяльність... А потім - почалося! Чудовий ресторан у центрі Черкас, чудовий музичний супровід, шоу-балет, подарунки Смайлівцям, традиційний благодійний аукціон. І, звісно, танці!

Після ресторану веселі та співочі ротарактівці повернулися до свого санаторію. А там на нас чекав сюрприз: Baby-Party! Усі із сосками, у маєчках, з цукерками... Танцювали ми до ранку.

Наступного дня не хотілося залишати гостинних Смайлівців. Проте: робота, навчання...

Наприкінці хочеться сказати, що Черкаси-Смайл виправдовують свою назву. Вони змогли подарувати свою посмішку усім багаточисельним гостям. Хоча нас було дуже немало...

Так тримати!

Дещо пояснимо:

Чартер - офіційне відкриття Клубу. Вручення документу від Ротарі Інтернешнл, що цей Клуб дійсно є Ротаракт Клубом.

Дистрикт - Клуби Ротарі та Ротаракт в усьому світі поділені на так звані дистрикти. Це - як область в адміністративному поділі України. Є своє правління, свій губернатор і.т.д. Україна входить до дистрикту 2230, куди також входять Польща та Білорусь.

Про Ротарі та Ротаракт -  читайте у відповідному розділі нашого сайту.